Back to Top

Zoom

Details

Háček SPIRE - 4mm s jehlou

Vysoce kvalitní výsuvný měřicí hrot se skrytou jehlou umožňuje napojení na izolovaný vodič, bez nutnosti odstranění izolantu. Hrot je výrobkem tradičního německého výrobce Hirschmann Po stlačení jednoduchého mechanizmu se rozevře výsuvná čelist ukrývající nepatrnou jehlu. Čelist hrotu obejme měřený vodič a při uvolnění pevně sepne, přičemž jehla pronikne izolací. Díky malému průměru jehly dojde k minimálnímu narušení izolace vodiče. Konstrukce hrotu umožňuje napojení na kabelové vodiče o průřezu od 0,25mm do 1,5mm a do max. průměru vodiče až 3,5mm. 

Hrot má ergonomický snadno uchopitelný tvar. Rukojeť je tvořena z ochranné 4 mm zásuvky z mosazi. Tělo hrotu je vyrobeno z odolného plastu. Zásuvka hrotu je řešena systémem 4 mm pro připojení banánkového konektoru. Hrot je vhodný a plně kompatibilní pro připojení měřicích kabelů BNC Professional a BNC Expert.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Háček Spire - 4mm s jehlou

Specifikace

Záruka 2 roky
Model Háček Spire - 4mm s jehlou
Parametry

Háček SPIRE - 4mm s jehlou je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Hrot je možné připojit k měřícímu kabelu nebo vedení s konektorem 4m typ banánek. 

Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás prosím.

Ukázky

Videa Není k dispozici
Obrázky

Podpora

Manuál Není k dispozici
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: HÁČEK SPIRE - 4MM S JEHLOU

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota

Související produkty

Nové ruční osciloskopy