Back to Top

Zoom

* Povinný údaj

Details

Háček KLEPS - 4mm teleskopický

Vysoce kvalitní měřicí hrot s výsuvnými čelistmi od tradičního německého výrobce Hirschmann nabízí široké možnosti aplikací v rámci paralelní diagnostiky. Po stlačení jednoduchého teleskopického mechanizmu se rozevřou výsuvné čelisti, které bez porušení izolace obejmou měřený bod, nebo žílu například na odhalených svorkovnicových spojích, nebo rozkrytých svorkovnicích řídících jednotek. Hrot má ergonomický snadno uchopitelný tvar. Rukojeť je tvořena z ochranné 4 mm zásuvky z mosazi s bočním šroubem a tělo hrotu je vyrobeno z ohebného plastu o tenkém průřezu. Zásuvka hrotu je řešena systémem 4 mm pro připojení banánkového konektoru. Hrot není kompatibilní k připojení měřicích kabelů BNC Professional a BNC Expert

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Háček Kleps - 4mm teleskopický

Specifikace

Záruka 2 roky
Model Háček Kleps - 4mm teleskopický
Parametry

Háček KLEPS - 4mm teleskopický je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Hrot je možné připojit k měřícímu kabelu nebo vedení s konektorem 4m typ banánek.

Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Podpora

Manuál Není k dispozici
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: HÁČEK KLEPS - 4MM TELESKOPICKÝ

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota

Související produkty

Nové ruční osciloskopy