Back to Top

Zoom

Details

Kontrolní vedení Gold-Silicone 2m

Základem každého relevantního měření jsou kvalitní měřící kabely a vedení. Kontrolní vedení Gold-Silicone je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů. Kabel je osazen zlacenými kontrolními konektory s integrovanou 4mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. Délka kabelu je 2m, průřez žíly 2,5mm, izolace je řešena kvalitním silikonem. 

Konektorový systém 4mm, kterým je kontrolní vedení vybaveno zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu se všemi typy námi nabízených hrotů a háčků. Pro snadné propojení s dalším měřícím vedením nabízíme propojovací spojku 4mm. Pro připojení s digitálním osciloskopem můžete využít propojovací adaptéry BNC.

Kontrolní kabel Gold-Silicone je výrobkem tradičního švýcarského výrobce Multi-Contact. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. Sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Pro méně náročné uživatele nabízíme měřící a kontrolní vedení řady Standard.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Kontrolní vedení Gold-Silicone 2m

Specifikace

Záruka 2 roky
Model kontrolní vedení Gold-Silicone 2m
Parametry

Kontrolní vedení Gold-Silicone 2m je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Podpora

Manuál Není k dispozici
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: KONTROLNÍ VEDENÍ GOLD-SILICONE 2M

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota

Související produkty

Nové ruční osciloskopy