Back to Top

Zoom

Details

Adaptér Safety BNC-Banánek 2x4mm

BNC bezpečnostní adaptér disponuje ochrannými prvky, jak na straně BNC vidlice, tak na straně dvoupólového konektorového vstupu pro banánkové konektory 4mm. Z hlediska bezpečnosti splňuje Adaptér Safety BNC bezpečnostní třídu CAT III. Kvalitativně patří adaptér k naprosté špičce, kterou je možné na českém trhu koupit. Adaptér se používá jako redukce pro přímé napojení 4mm konektorů na vstup osciloskopu. Použít lze např. při napojování měřícího a kontrolního vedení nebo při propojování 4mm konektorů proudových kleští, které nejsou vybaveny BNC konektorem atd. 

Konstrukce a tělo adaptéru je vyrobeno z odolného plastu. BNC vidlice a konektorové zásuvky 4mm jsou vybaveny ochrannými prvky, které zabraňují zásahu el. proudem při doteku. Pokud vyžadujete vysokou kvalitu s ohledem na bezpečnost a dlouhodobé používání, pak by adaptér Safety BNC neměl chybět ve Vašem vybavení.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Adaptér Safety BNC-banánek 2x4mm

Specifikace

Záruka 2 roky
Model adaptér safety BNC-banánek 2x4mm
Parametry

Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Podpora

Manuál Není k dispozici
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: ADAPTÉR SAFETY BNC-BANÁNEK 2X4MM

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota

Související produkty

Nové ruční osciloskopy